Hakkımızda

Anadolu Isıl İşlem Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi sanayinin global büyümesine paralel olarak ülkemizde de büyümekte olan otomotiv ve demir-çelik sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamızda QPQ işlemi (ısıl işlem-polisaj-ısıl işlem), oksidasyon, tenifer işlemleri başarı ile uygulanmaktadır. Globalleşen sanayimizde kalite ne kadar önemli ise iş hızı da o kadar önemli hale gelmiştir. Özellikle makine, yedek parça ve yurt dışına üretim yapan firmaların hedefleri kaliteden ödün vermeden en hızlı şekilde teslimatlarını gerçekleştirmektedir. Firmamız bu talepleri karşılayabilmek için haftanın 6 gün 24 saat çalışma sistemini kurmuş ve başarı ile uygulamaktadır. Firma bünyesinde işlemlerimize uygun laboratuvar bulunup her işlem gören partiden numuneler alınır, ölçüleri yapılır ve Kalite Kontrol Raporu ile birlikte müşteriye teslim edilir.


Misyonumuz

Günümüz şartlarının en önemli kavramlarından biri olan zamanı verimli kullanmak, bu minvalde alınan işin belirlenen süre içerisinde teslim edilmesi, iş güvenliği yönetmeliklerini hassasiyetle uygulamak ve bunları çevreci bir anlayışla yerine getirmek; kaliteli hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.


Vizyonumuz

Sektörün ihtiyaçlarına hızlı, güvenilir ve de ekonomik çözümler sunmaya devam etmek, kalite çıtamızı hep daha yükseğe taşımak başlıca hedeflerimizdir.

Anadolu Isıl İşlem Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ISO 9001:2000 kalite sistemi çerçevesinde kalite anlayışını benimsemiş kadrosuyla faaliyetlerini yürütmektedir.


Laboratuvarımız
Laboratuvarımızda yapılan analiz ve işlemler:

  • İşlem öncesi banyo analizi
  • Hassas malzemelerin ham pürüzlülük değerleri
  • Tenifer ve polisaj sonrası yüzey pürüzlülük ölçüm değerleri
  • Sertlik ölçümleri
  • Son kontrol ve oksidasyon sonrasi hassas malzemelerin tekrar yüzey pürüzlülük ölçümleri
  • Kalite kontrol raporuna tüm ölçülen değerlerin dökümü ve gerektiğinde uygun olmayan malzemelerin açıklaması

ANADOLU ISIL İŞLEM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ISO 9001-2000 BELGESİNE DE SAHİP BİR FİRMADIR.